Eesti koolinoorte XVII mälumängumeistrivõistlus (27.11.2019)

27.11.2019 toimus MTÜ Eesti Mälumänguliidu poolt korraldatav Eesti koolinoorte XVII mälumängumeistrivõistluste Põlva maakonna eelvoor. Maakonnast oli esindatud põhikoolide arvestuses kaks kooli Krootuse Põhikool ja Põlva Kool, kokku seitsme võistkonnaga. Meie kool osales kuue 4-liikmelise võistkonnaga.

Põhikoolide arvestuses kuulus esimesed kolm kohta meie koolile.

I koht võistkonnale Põlva Kool „AC“
Maara Parhomenko (9.a)
Sirelin Petersell (9.a)
Märt Lillestik (9.a)
Eva Peršin (9.c)

II koht võistkonnale Põlva Kool „Hendrik Kink“
Hendrik Kink  (9.d)
Raiko Ojamaa (9.b)
Kaur Kenk (8.a)

III koht võistkonnale Põlva Kool „Põlva maakad“
Karoliina Kannik (9.a)
Lisandra Koppel (7.b)
Artur Johannes Prangel (9.a)
Caroly Viljamaa (9.a)

Tublid osaleja: Els Rahel Parhomenko (6.b), Annaliisa Madisson (7.a), Henri Suur (7.a), Leo-Martin Pala (9.a), Rebeka Repp (7.c), Madis Veski (8.c), Getter Prükk (7.c), Eleen Põvvat (7.d), Laura Vaino (7.d), Miko Jugomägi (7.d).

Maakondade võitjad selgitavad koolinoorte meistrid välja finaalis, mis toimub 12. aprillil 2020 Viimsi Keskkoolis. Seega tuleb võistkonnal Põlva Kool „AC“ ette võtta sõit Viimsi.

„Edu tuleb vaid siis, kui oled valmis ka ebaeduks“. (Benjamin Franklin)

Palju õnne võitjad ja kiitus osalejatele!