Emakeele kooliolümpiaad 5.-9. klassidele (06.11.2019)

06.11.2019 toimus emakeele kooliolümpiaad 5.-9. klassidele. Arvestust peeti klasside kaupa. Kokku osales 76 õpilast.

5. klasside parimad tulemused:
I koht Kotred Paide  (5.d)
II koht Kadi Mandel   (5.a)
III koht Simo Gross  (5.c)

Head tulemused: Anti Tohva  (5.a), Mirtel Talv  (5.a), Romet Paatsi  (5.a), Eliise Leppik  (5.b), Susanna Johanson  (5.b), Liisa Linnus  (5.b), Maarja Oras  (5.c), Johanna Oras (5.c), Kerdo Roodes  (5.c), Marit Lõbu  (5.d), Mia Lees  (5.d), Kristiin Piirsalu  (5.e), Grete Haavamäe  (5.e), Annabel Kolsar  (5.e), Hanna-Lisete Sellis  (5.e).

6. klasside parimad tulemused:
I koht Els Rahel Parhomenko  (6.b)
II koht Inger Kateriine Lang  (6.c)
III koht Helen Pundi  (6.b)

Head tulemused: Maribel Gabriela Gondiu (6.a), Aron Oberg (6.a), Alari Maidla (6.a), Andra Niinepuu (6.a), Getter Lepland (6.b), Anne-Mari Rauba (6.b), Elise Marie Int (6.c), Egert Land (6.c), Gertrud Jänes (6.c), Eliisa Villako (6.d), Seleri Haidak (6.d).

7. klasside parimad tulemused:
I koht Annaliisa Madisson  (7.a)
II koht Kirke Karolin Tark  (7.a)
III koht Helis Marleen Saare (7.a)

Head tulemused: Marcus Adamson (7.a), Anni Mari Luik  (7.a), Isadora-Janett Turba  (7.b), Gedlin Jaanus  (7.b), Henri Loeg  (7.b), Karl-Rasmus Suvi (7.b), Rebeka Repp  (7.c), Anna Maria Põlluveer  (7.c), Renate Krantsiveer  (7.c), Getter Prükk  (7.c).

8. klasside parimad tulemused:
I koht Lilian Hindrikson  (8.a)
II koht Deisi Kruustik  (8.a)
III koht Karoliina Kets  (8.a)

Head tulemused: Lisbeth Lepp (8.a), Kaur Kenk  (8.a), Joanna Meriina Sulaoja  (8.a), Merili Nagel  (8.a), Sandra Kalling  (8.b), Kaspar Karolin (8.b), Terje Laane (8.b), Merlin Käo  (8.b), Marleen Lina (8.c), Jüri Kivisild  (8.c), Henry Jõesalu  (8.c).

9. klasside parimad tulemused:
I koht Maara Parhomenko  (9.a)
II koht Marleen Vasser  (9.c)
III koht Karmel Juhkason  (9.c)

Head tulemused: Anna Maria Rõõmus (9.a), Sirelin Petersell (9.a), Caroly Viljamaa  (9.a), Elisabeth Pehk (9.a), Sten Saar (9.a), Karoliina Kannik (9.a), Indrek Nemvalts (9.a), Emily Vinne (9.a), Katleen Schmeiman  (9.b), Kati-Ketter Teever (9.b), Heivo Torop (9.b), Daniel Sibul (9.b), Andra Madisson (9.c), Janeli Keskküla (9.c).

„Ainult emakeeles üksi võib inimene seesmiselt ehtne olla“. (Jakob Hurt)

Kiitus kõikidele osalejatele ja suur tänu emakeele õpetajatele Maia Punak, Viive Rätsep, Imbi Vent, Lea Parder, Maarika Asi-Lang, Merili Ermel, kes aitasid ja toetasid olümpiaadi edukat läbiviimist ning aitasid kaasa õpilaste edukale esinemisele olümpiaadil.