Saksa keelt tutvustav mäng “Autobahn” (13.11.2019)

Ka sel õppeaastal said meie kooli 5. klasside õpilased osaleda interaktiivses saksa keelt tutvustavas mängus “Autobahn” (kiirtee). Suurepärane mäng, mis motiveerib õpilasi teise võõrkeelena saksa keelt valima. Seekord toimus üritus Võru Kreutzwaldi Koolis. Osalesid Võru linna ja Võrumaa koolid. Meie maakonnast oli esindatud Põlva Kool kaheteistkümne õpilasega. Kokku osales üle saja võistleja.

Meie koolist jagasid 3.- 4. kohta 5.e klassi õpilased:
Kristiin Piirsalu
Lisette Tamme
Janette Kund

Tublid „KIIRTEEL“ sõitjad olid: Kevin Piir (5.b), Kristofer Vaino (5.b), Ron Jakob Pruss (5.b), Säsili-Sohvi Rein (5.a), Ranet Viru (5.b), Miiron Olle (5e), Loviisa Ly Puri (5.c), Keno-Raul Lutsar (5.a), Anti Tohva (5.a).

„Iga inimene peab õppima ja harjutama seda, milles ta tahab saavutada täiust“ (Sokrates)

Õnnitlused võitjatele ja tänusõnad kõikidele osalejatele! Olite väga tublid!
Aitäh õpetaja Tiina Villako ja huvijuht Helen Reinhold üritusest osalemise ettevalmistamise ja osaluse eest!