Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (01.02.2022)

01.02.2022 toimus emakeeleolümpiaadi veebipõhine piirkonnavoor. Osales 80 õpilast (7.-12. kl) maakonna seitsmest koolist. Arvestust peeti nii klasside kaupa, kui  vanuseastmeti –  noorem 7.-8. klassid, keskmine 9.-10. klassid ja vanem 11.-12. klassid. Meie koolist osales 20 õpilast.

7. klasside arvestuses:
I koht Tristan Leppik (7.a)

Tublid osalejad: Maarja Oras (7.b), Hele Jakobson (7.b), Joonas Leis (7.b), Johanna Oras (7.b), Katariina Olesk (7.c), Hanna Triin Soekarusk (7.b), Emily Naruson (7.b).

8. klasside arvestuses:
II koht Inger Kateriine Lang (8.b)

Tublid osalejad: Eliisa Villako (8.a), Gertrud Jänes (8.b).

9. klasside arvestuses:
Tublid osalejad:
August Jakobson (9.a), Gedlin Jaanus(9.b), Renate Krantsiveer (9.c), Karl-Rasmus Suvi (9.b), Kirke Karolin Tark (9.a), Isadora-Janett Turba (9.b), Annaliisa Madisson (9.a), Luiisa Marleen Lepp (9.c), Mihkel Linnus (9.b).

Nooremas vanuseastmes:
I koht Tristan Leppik (7.a)
III koht Inger Kateriine Lang (8.b)

„Igale rahvale on kõige ilusam tema emakeel“ (Paul Ariste)

Õnnitlused võitjale ja kiitus kõikidele osalejatele!
Suur tänu õpetajatele Viive Rätsep, Merili Ermel, Maia Punak ja Lea Parder,  kes olete õpilasi õpetanud, aidanud ja teadmisi jaganud! Aitäh olümpiaadi läbiviimisele kaasaaitamise eest!