Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (26.01.2018)

26.01.2018 toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. Osales 88 õpilast maakonna kaheksast koolist. Arvestust peeti 5.-9. klassides eraldi ja 7.-8. klassides, 9.-10. klassides ning 11.-12. klassides koos. Meie koolist osales 31 õpilast. Parimad tulemused:

5. klasside arvestuses:
I koht Kirke Karolin Tark (5.c)
II koht August Jakobson (5.b)
Tublid osalejad: Rebeka Repp, Helis Marleen Saare, Henri Loeng, Gedlin Jaanus.

6. klasside arvestuses:
I koht Lilian Hindrikson (6.d)
Tublid osalejad: Karoliina Kets, Kaur kenk, Marten Hinn, Anette Maria Soekarusk, Henry Jõesalu.

7. klasside arvestuses:
I koht Maara Parhomenko (7.a)
III koht Jürgen Koosapoeg (7.c)
Tublid osalejad: Kaialiisa Kelt, Caroly Viljamaa, Andero Viljus, Andreas Paabut.

8. klasside arvestuses:
I koht Aadi Parhomenko (8.a)
Tublid osalejad: Triinu Vijar, Eliina Katariin Sulaoja, Karoliina Musting, Kätlin Vassil, Karolin Kalk.

9. klasside arvestuses:
I koht Katrin Kulberg (9.a)
III koht Pirja kindsigo (9.d)
Tublid osalejad: Mia Kurvits, Marion Mägi, Indra Liz Nemvalts, Mailis Rebane, Kristin Kooskora.

7.-8. klasside arvestuses:
I koht Aadi Parhomenko (8.a)
II koht Maara Parhomenko (7.a)

9.-10. klasside arvestuses:
I koht Katrin Kulberg (9.a)

„Arukas ei kurvasta selle üle, mida tal ei ole, vaid on rõõmus selle üle, mis tal on“ (Demokritos)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõikidele osalejatele!
Suur tänu õpetajatele Imbi Vent, Viive Rätsep, Lea Parder, Maarika Asi-Lang, Rebeka Käär, Maia Punak, kes olete õpilasi õpetanud, aidanud ja teadmisi jaganud!