Etluskonkurss „Tahan Sulle öelda…“ (18.11.2023)

Laupäeval, 18. novembril 2023 a. toimus Põlva Koolis 23. vabariiklik etluskonkurss „Tahan Sulle öelda…“. Osa võttis 9 etlejat. Arvestust peeti kolmes vanuseastmes – noorem vanuseaste (4.-6. klass), keskmine vanuseaste (7.-9. klass) ja vanem vanuseaste (10.-12. klass). Žüriisse kuulusid Külli Ots ja Sirelin Käo (Põlva Kooli 9.b klassi õpilane).

Muusikalise tervitusega esinesid Põlva Kooli õpilased Hanna Lisette Sellis (9.a) ja Anette Vaino (Põlva Gümnaasium).
Igast vanuseastmest valiti välja laureaat, kes läheb esindama Põlvamaad õpilasetlejate riigikonkursile

Meie koolist osales viis õpilast.

Laureaadiks valiti Kirke Gross (5.b) ja Kristiin Piirsalu (9.a).
Tunnustuse tundliku ja mõtestatud esitluse eest pälvis Devon Kuur (8.c).
Tublid esinejad: Karolin Trumsi (5.a), Nikas Liubchenko (5.b).

Etluskonkurssi toetasid Põlvamaa Omavalitsuste Liit, Põlva Kool.

„Edu tähendab teha tavalisi asju erakordselt hästi“. (Jim Rohn)

Kiitus kõigile meie kooli osalejatele!
Suur tänu emakeeleõpetajad! Eriline tänu õpilaste juhendajatele õpetajatele Imbi Vent, Viive Rätsep ja Maia Punak. Etluskonkursi „Tahan Sulle öelda…“ eestvedajaks ja projektijuhiks oli Põlva Kooli raamatukogujuhataja Anne Ojaste. Tänu tehtu eest ja jõudu traditsiooni jätkamisel!