Geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassidele (30.01.2024)

30.01.2024 toimus geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassidele. Kokku osales 40 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa.

7. klasside arvestuses:
I koht Isabel Amelii Valli (7.a)
II koht Mari-Elle Kont (7.b)
III koht Magnus Pala (7.a)

Tublid osalejad: Liisa Avikson (7.a), Pärtel Gross (7.a), Daniel Haabma (7.b), Helena Hakk (7.a), Kirke Jaakmees (7.a), Robin Kahre (7.b), Liisa Kaljuvee (7.c), Lagle Kenk (7.b), Ott Nuuma (7.a), Lorete-Liis Puusepp (7.a), Andreas Suvi (7.b).

8. klasside arvestuses:
I koht Berit Vasser (8.a)
II koht Mihkel Padar (8.a)
III koht Kertu Kepp (8.b)

Tublid osalejad: Ode-Eliisabet Elias (8.c), Erik Jaakmees (8.a), Karel Kets (8.a), Grete Kuldmets (8.a), Devon Kuur (8.c), Kristo Käo (8.c), Laura Lanno (8.b), Kristella Sikamägi  (8.b).

9. klasside arvestuses:
I koht Kristiin Piirsalu (9.a)
II koht Johanna Oras (9.b)
III koht Tristan Leppik (9.a)

Tublid osalejad: Regor Janson (9.b), Annabel Kolsar (9.a), Lisete Laine (9.b), Mia Lees (9.b), Joonas Leis (9.b), Liisa Linnus (9.b), Marit Lõbu (9.a), Romet Paatsi (9.b), Elizabeth Pragi (9.e), Anti Tohva (9.a), Rasmus Villako (9.a), Getter Väisa (9.c).

„Ainus kaitse maailma vastu on põhjalikud teadmised selle kohta“ (John Locke)

Õnnitlused võitjatele ja suur tänu kõikidele osalejatele! Aitäh õpetajad Katrin Savi ja Bianka Pihla olümpiaadi ettevalmistamise ja eduka õnnestumise eest!