Geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassidele (30.01.2023)

30.01.2023 toimus geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassidele. Kokku osales 46 õpilast. Arvestust peeti klasside kaupa eraldi.

7. klasside arvestuses:
I koht Berit Vasser (7.a)
II koht Samuel Linnus (7.b)
III-V koht Karmo Kosk (7.b)
III-V koht Kertu Kepp (7.b)
III-V koht Laura Lanno (7.b)

Tublid osalejad: Grete Kuldmets (7.a), Erik Jaakmees (7.a), Henri Haabma (7.a), Laura Lepistu (7.b), Kristelle Sikamägi (7.b), Karoliine Mustimets (7.c), Elis Heitur (7.c), Ode-Eliisabet Elias (7.c), Kadi-Liis Juhkam (7.c), Rasmus Mikson (7.c), Aveelia Kommer (7.d), Dolores Pihlak (7.d), Egert Pundi (7.d), Liisa Vagula (7.e), Laura Meribel Tummeltau (7.e), Sander-Kevin Soever (7.e).

8. klasside arvestuses:
I koht Rasmus Villako (8.a)
II koht Joonas Leis (8.b)
III koht Tristan Leppik (8.a)

Tublid osalejad: Anti Tohva (8.a), Marit Lõbu (8.a), Annabel Kolsar (8.a), Grete Haavamäe (8.a), Johanna Oras (8.b), Regor Janson (8.b), Lisete Laine (8.b), Liisa Linnus (8.b), Hanna Triin Soekarusk (8.b), Katariina Olesk (8.c), Getter Väisa (8.c).

9. klasside arvestuses:
I koht Helen Pundi (9.a)
II koht Alari Maidla (9.a)
III koht David Richard Randmäe (9.b)

Tublid osalejad: Elise Marie Int (9.a), Enriko Saan (9.a), Marko Järveots (9.a), Aron Oberg (9.a), Agathe Ojasaar (9.a), Seleri Haidak (9.a), Laura Plakso (9.b), Anette Vaino (9.b), Eliise-Lisete Palm (9.c).

„Ainus kaitse maailma vastu on põhjalikud teadmised selle kohta“ (John Locke)

Õnnitlused võitjatele ja tänusõnad kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetaja Katrin Savi olümpiaadi ettevalmistamise ja eduka õnnestumise eest!