Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor (09.12.2017)

09.12.2017 toimus Põlva Koolis geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaad viidi läbi arvutipõhiselt. Olümpiaadil osales kokku 58 õpilast neljas vanuserühmas – 7., 8., 9. klass ja gümnaasiumiaste. Meie kooli õpilaste saavutused kõigis kolmes vanuserühmas olid silmapaistvad.

7. klass
I koht Artur Johannes Prangel
II koht Maara Parhomenko

8. klass
I koht Aadi Parhomenko
III koht Mai Kirsing

9. klass
I koht Katrin Kulberg

Tublid osalejad: Andreas Paabut, Katarina Podekrat, Karoliina Kannik, Hendrik Kink, Joosep Podekrat, Märt Lillestik, Raiko Ojamaa, Daniel Sibul, Triinu Vijar, Jan Markus Salum, Samuel Kolsar, Anette Vijar, Ita Lillo, Annika Tilga, Arabella Aabrams, Mette-Marit Rehemets, Anete Saar, Kristel Sulamägi, Kerten Matto, Pirja Kindsigo.

„Kõige imelisem on maailma juures see, et ta on tunnetatav“ (Albert Einstein)

Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajatele Katrin Savi ja Kaia Tamm!