Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor (13.02.2024)

13.02.2024 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaad viidi läbi arvutipõhiselt HARNO moodli keskkonnas. Olümpiaadil osales 8-st maakonna koolist kokku 51 õpilast. Arvestust peeti neljas vanuserühmas – 7., 8., 9. klass ja gümnaasiumiaste. Meie koolist osales 20 õpilast.

7. klasside arvestuses:
II koht Isabel Amelii Valli  (7.a)

Tublid osalejad: Mari-Elle Kont (7.b), Karl Kintsiraud (7.a), Kirke Jaakmees (7.a), Lagle Kenk (7.b), Pärtel Gross (7.a), Magnus Pala (7.a).

8. klasside arvestuses:
II koht Berit Vasser (8.a)

Tublid osalejad: Karmo Kosk (8.b), Laura Lanno (8.b), Samuel Linnus (8.b), Kertu Kepp (8.b), Mihkel Padar (8.a).

9. klasside arvestuses:
I koht Tristan, Leppik (9.a)
III koht Johanna Oras (9.b)

Tublid osalejad: Marit Lõbu (9.a), Anti Tohva (9.a), Regor Janson (9.b), Kristiin Piirsalu (9.a), Joonas Leis (9.b).

„Kõige imelisem on maailma juures see, et ta on tunnetatav“ (Albert Einstein)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetaja Katrin Savi õpilaste olümpiaadiks ettevalmistamise ja õpetamise eest!