Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor (15.02.2022)

15.02.2022 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaad viidi läbi arvutipõhiselt. Olümpiaadil osales kolm maakonna põhikooli (Põlva, Krootuse, Mooste) ja kolm gümnaasiumi (Räpina, Kanepi, Põlva), kokku 33 õpilast. Arvestust peeti neljas vanuserühmas – 7., 8., 9. klass ja gümnaasiumiaste. Meie koolist osales 17 õpilast.

7. klasside arvestuses:
II koht Kristiin Piirsalu (7.a)
III koht Tristan Leppik (7.a)

Tublid osalejad: Kotred Paide (7.a), Joonas Leis (7.b), Johanna Oras (7.b), Regor Janson (7.b), Romet Paatsi (7.b).

8. klasside arvestuses:
II koht Laura Plakso (8.b)

Tublid osalejad: Helen Pundi (8.a), Enriko Saan (8.a), David Richard Randmäe (8.b), Elise Marie Int (8.a).

9. klasside arvestuses:
II koht Henri Suur (9.a)
III koht Mihkel Linnus (9.b)

Tublid osalejad: Eleen Põvvat (9.d), Luiisa Marleen Lepp (9.c), Kirke Lukki-Lukin (9.b).

„Kõige imelisem on maailma juures see, et ta on tunnetatav“ (Albert Einstein)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajad Katrin Savi ja Annika Viikmaa õpilaste olümpiaadiks ettevalmistamise ja õpetamise eest!