Heli Raidla nim mänguasjakonkurss

Septembris kuulutati maakonnas välja Heli Raidla nim. mänguasjakonkurss. Juba kümnendat korda lasid Põlva maakonna õpilased näppudel käia ja meisterdasid valmis erinevates tehnikates mänguasju, seekord teemal ÖÖKULL. Töid sai esitada ajavahemikus 23.11.– 27.11.2020.

Laekus 85 vahvat öökulli kuuest Põlvamaa koolist. Töid hinnati kolmes vanuseastmes. Meie koolist esitas oma töö 31 õpilast. Seekordne traditsiooniline tänuüritus tööde autoritele, mis pidi toimuma Saverna Põhikoolis, jäeti viiruse ohu tõttu ära. Auhinnad toimetati koolidele kohapeale.

Konkursilt toodi ära viis auhinnalist kohta.

Põlva Kooli parimad ÖÖKULLI autorid olid:

Meie kooli tublid ÖÖKULLI autorid olid:
Kristelle Mangelsoo (5.c), Karola Õigus (5.c), Liis Marii Vaher (5.b), Jete Ly Maask (5.b), Maris Haidak (5.b), Kertu Kõllamägi (5.b), Lorete-Lii Laur (5.b), Kirke Lepp (5.b), Karolin Käo (5.b), Liisa Kannik (5.e), Johanna Ootsing (5.e), Elis Heitur (5.c), Kadi- Liis Juhkam (5.c), Janeli Jaagund (5.c), Laura Lanno (5.c), Andra Toots (5.c), Maris Vijand (5.c), Moona Raudsepp (5.c), Maarja Sirendi (5.c), Aveli Loeg (5.c), Luiza Zlatin (5.a), Kristella Sikamägi (5.a), Eliise Haukka (7.d), Miia Kivi (7.d), Kädi- Lii Sillaste (7.d), Angelika Lentsius (7.d).

 „Kes oskab luua suurt, loob ka väikest“. (Alexandre Dumas)

Palju õnne võitjatele, kiitus kõikidele osalejatele ja suured tänud õpetajad Merje Ootsing ja Tiina Saago!