Inglise keele olümpiaadi koolivoor 7. klassidele (12.02.2020)

12.02.2020 toimus inglise keele olümpiaadi koolivoor 7. klassidele. Osales 29 õpilast 7a, 7b 7c ja 7d klassidest.

I koht Rebeka Repp (7.c)
II koht Annaliis Madisson (7.a)
III koht Samuel Hakk (7.a)

Tublid osalejad: Kirke Karolin Tark (7.a), Helis Marleen Saare (7.a), Daniel Martin Šott (7.b), Marcus Adamson (7.a), Mihkel Linnus (7.b), MarkelOjamets (7.c), Mia Mette Kiljak (7.c), Henri Suur (7.a), Renate Kransiveer (7.c), Luiisa Marleen Lepp (7.c), Kheti Ae Laine (7.c), Henry Leek (7.a), Eliis Sillaste (7.a), Laura Vaino (7.d), Roven Piho (7.d), Hardi Luts (7.a), Anni Mari Luik (7.a), Isabella Puusepp (7.d), Reigo Raudsepp (7.a), Kaisa Ilves (7.b).

„Ebaõnn ei saa Sind iialgi kätte, kui Sa oled kindlalt otsustanud edu saavutada“ (Og Mandino)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele tublidele osalejatele!
Aitäh aineõpetajad Kaire Hakk, Rael Anijalg, Ülle Sarapik, Siiri Joosep ja Eve Jaansoo olümpiaadi eduka kordamineku eest!