Inglise keele online-viktoriin (25.11.2019)

25.11.2019 toimus maakonna inglise keele online-viktoriin 8. klassidele “MALTA – English speaking country”.
Osales 21 kolmeliikmelist võistkonda üheksast maakonna koolist. Meie koolist osales 3 võistkonda. Tulemused kiidavad tegijaid.

I koht võistkond „MerDeLi“: Merili Nagel (8.a), Deisi Kruustik (8.a) ja Lilian Hindrikson (8.a)

4.-7. koht võistkond „Absolute Madlads“: Richard Uibo (8.a), Joonas Vassiljev (8.a) ja Martin Veiko (8.a)

Tublid osalejad: Võistkond: „joMiSan“ Sandra Kalling (8.b), Johanna Kadak (8.b) ja Mia Järv (8.b).

„Igale rahvale on kõige ilusam tema emakeel“. (Paul Ariste)

Kiitus kõikidele osalejatele ja suur tänu inglise keele õpetajatele Kaire Hakk, Siiri Joosep ja Rael Anijalg, kelle õpilased näitasid oma häid ja väga häid teadmisi-oskusi võõrkeeles.