Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 5.-8. klassidele (13.05.2021)

13.05.2021 toimus veebipõhine inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 5.-8. klassidele. Kokku osales 17 õpilast kolmest maakonna koolist. Meie koolist osales olümpiaadil kuus õpilast.

Parimad tulemused ja tublid osalejad:

5. klasside arvestuses:
I koht Karel Kets (5.b) (Esindab Põlva maakonda vabariikliku olümpiaadi lõppvoorus, mis toimub 30.09.2021 Tallinnas Tervise Arengu Instituudis)
II koht Ly Anette Musting (5.d)

6. klasside arvestuses:
II koht Kristiin Piirsalu (6.e)

Tubli osaleja: Anti Tohva (6.a)

7. klasside arvestuses:
I koht Elise Marie Int (7.a.) (Esindab Põlva maakonda vabariikliku olümpiaadi lõppvoorus, mis toimub 30.09.2021 Tallinnas Tervise Arengu Instituudis)
III koht Heti-Liis Maask (7.b)

8. klasside arvestuses:
I koht Kirke Karolin Tark (8.a) (Esindab Põlva maakonda vabariikliku olümpiaadi lõppvoorus, mis toimub 30.09.2021 Tallinnas Tervise Arengu Instituudis)
II koht Karl-Rasmus Suvi (8.b)

Rahva suurust ei mõõdeta tema arvu järgi, nagu inimese suurust ei mõõdeta tema kasvu järgi“ (Victor Hugo)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele osalejatele!
Suur tänu aineõpetajad Annika Viikmaa ja Urve Lehestik õpilaste hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks!