Jutuvestja konkurss „Vägev mees“ (06.04.2018)

06.04.2018 toimus Põlva Kooli Jutuvestja konkurss “Vägev mees”. Osales 33 jutuvestjat. Arvestust peeti kahes vanuseastmes: 1.-3. kl. ja 4.-6. kl. Selgusid Põlva Kooli parimad, kes osalevad 13. aprillil maakondlikul „Jutuvestja“ konkursil

1.-3. klass:
Sirelin Käo (3.b)
Kristiin Piirsalu (3.e)
Liis Marii Vaher (2.b)
Triin Neeno (3.e)

4.-6. klass:
Annaliisa Madisson (5.c)
Marcus Adamson (5.b)
Kaur Kenk (6.d)

Tublid ja vaprad esinejad olid: Manivald Jakobson (1.a), Helena Hakk (1.c), Gertrud Kolsar (1.c), Kirke Jaakmees (1.c), Elis Britta Soekarusk (1.e), Mirell Puik (1.e), Devon Kuur (2.a), Laura Lanno (2.c), Anette Musting (2.d), Berit Vasser (2.d), Lovisa-Maria Koit (2.e), Ronja Pastak (2.e), Laura Ilves (2.e), Laura Meribel Tummeltau (2.e), Erik Jaakmees (2.f), Tristan Leppik (3.b), Janett Tintso (3.b), Susanna Johanson (3.b), Maarja Oras (3.c), Hanna-Lisete Sellis (3.e), Heili Meribeth Rau (3.g), Helle-Mai Ojamaa (4.c), Laura Plakso (4.c), Elise Marie Int (4.c), Karl-Rasmus Suvi (5.c), Isadora-Janett Turba (5.d).

„Kõik su unistused võivad täituda, kui sul on julgust nende poole püüelda“ (Walt Disney)

Palju õnne võitjatele ja kiitus tublidele osalejatele!

Suur tänu juhendajatele õpetajatele: Ülle Rull, Katrin Veskioja, Raina Uibo, Imbi Vent, Viive Rätsep, Tiina Vasser, Tiia Viilu, Marely Kasemets, Piia Liblik, Kristi Mäeots, Anne Jõesaar, Marju Lepasson, Ruth Raudsepp, Anar Anijalg, Eha Kraav, Tiina Vasser, Sille Malvik.
Aitäh ürituse läbiviija õpetaja Diana Pehk!