KÄNGURU võistlusmäng (15.03.2018)

15.03.2018 toimus järjekordne matemaatikaalane võistlusmäng KÄNGUR, see oli juba arvult 23-s. KÄNGURU on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. Tulemuste arvestust peetakse õpilaste kohta individuaalselt ja eraldi kuues vanuserühmas. Võistlus toimub igal aastal märtsis.
Meie koolist osales kokku 81 õpilast viies vanuserühmas.
Kooli parimateks osutusid:

1.–2. klassi arvestuses (PRE – EKOLIER)
Erik Jaakmees (2.f) (235. koht 5662 osaleja hulgast)
Eerik Lutsar (2.d)
Keili Maran (2.b)

3.–4. klassi arvestuses (EKOLIER)
Annabel Kolsar (3.e) (169. koht 5911 osaleja hulgast)
Enriko Saan (4.c)
Anti Tohva (3.a)

5.–6. klassi arvestuses (BENJAMIN)
August Jakobson (5.b) (26. koht 4764 osaleja hulgast)
Lilian Hindrikson (6.d)
Mirjam Kolpakov (6.e)

7.–8. klassi arvestuses (KADETT)
Samuel Kolsar (8.a) (451. koht 3391 osaleja hulgast)
Joosep Podekrat (7.a)
Indrek Nemvalts (7.a)

9.–10. klassi arvestuses (JUNIOR)
Kristo Pille (9.a) (173. koht 2365 osaleja hulgast)
Marielle Suur (9.d)
Daniella Ronhovde (9.c)

Tublid osalejad:
1.-2. klass: Kertu Kepp, Isabel Amelii Valli, Karel Mattias Kösler, Rasmus Mikson, Henri Riba, Ode-Eliisabet Elias, Ruudi Tobreluts, Deivid Piskov, Lev Liubcenko, Mari-Elle Kont, Devon Kuur, Manivald Jakobson, Martin Belov, Daniel Haabma, Valter Reinhold, Birgit Birnbaum, Marten Raud, Mirell Puik.
3.-4. klass: Marko Järveots, Maarja Oras, Eliisa Villako, Oliver Jagomäe, Andra Niinepuu, Hannes Hallap, Kadi Mandel, Karl Markus Vool, Mairo Paabut, Tristan Leppik, Johanna Oras, Alari Maidla, Janette Kund, Heili Meribeth Rau, Anne-Mari Rauba, Hardi Soidla.
5.-6. klass: Anette Maria Soekarusk, Marten Hinn, Martin Veiko, Mihkel Linnus, Kaur Kenk, Oliver Lätt, Helis Marleen Saare, Henri Suur, Ines Vaikmäe, Karl-Rasmus Suvi, Krete Jaagund, Sandra Kalling, Kertu Noormets, Annaliisa Madisson, Holger Jänes, Reigo Raudsepp.
7.-8. klass: Artur Johannes Prangel, Jan Markus Salum, Leo-Martin Pala, Jürgen Koosapoeg, Triinu Vijar, Mai Kirsing, Markus Villako, Maara Parhomenko, Andero Viljus, Sten Saar, Katarina Podekrat, Diana Kool, Liisi Kõrgemäe.
9.-10. klass: Annika Tilga, Mart Kirotar, Gertrud Oberg. 

„Tark pole see, kes palju teab, vaid see, kellel enam pole vaja teada“. (Jaan Kaplinski)

Palju õnne!
Suur tänu õpetajatele Kristi Puna, Anne Jõesaar, Ester Kalder, Anar Anijalg, Marely Kasemets, Maili Kaupmees, Eha Kraav, Kersti Kõiv, Marju Lepasson, Piia Liblik, Sille Malvik, Kristi Mäeots, Kaire Palo, Ruth Raudsepp, Ülle Rull, Karin Simso, Annika Uibo, Raina Uibo, Katrin Valdma, Tiina vasser, Katrin Veskioja, Tiia Viilu, Kristi Kurg, Tiiu Miina, Age Priimus, Deivi Pundonen, Ene Rattur-Kübar, Inga Varusk.