Kooliteatrite riigifestival (11.-12.05.2018)

11.–12.05.2018 toimus Tartumaal Rõngu Rahvamajas algklasside kooliteatrite riigifestival. Seekord astus lavale 18 näiteringi 250 noore näitlejaga üle Eesti. Esindatud olid Jõgevamaa, Tartumaa, Raplamaa, Läänemaa, Järvamaa, Võrumaa, Valgamaa, Põlvamaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Harjumaa, Saaremaa, Viljandimaa, Pärnumaa, Tallinn ja Tartu. Korraldajaks oli Eesti Harrastusteatrite Liit ja Rõngu Rahvamaja.

Meie kooli 4.c klassi näitering mängis etendust „Okasroosikese mäng“.

Žürii otsusega omistati näiteringile laureaadi tiitel ja näidendis õuenarri osatäitmise eest sai Helle-Mai Ojamaa rollimängu eripreemia.

Tublid ja võidukad 4.c klassi näitlejad: Krisette Anajev, Elise Marie Int, Kristel Juhkason, Gertrud Jänes, Inger Kateriine Lang, Rando Lutsar, Helle-Mai Ojamaa, Agathe Ojasaar, Kelli Pala, Laura Plakso, Merlin Raudkett, Enriko Saan, Nele Liis Tamm, Laura-Liis Vakk, Gerda Vares, Kristina Verev, Laura Helena Lillmann, Sten-Marten Sõrmus.

Õnnitlused ja kiitus võitjatele!

„Et kõike teada, ei piisa, kui olla vaid vaataja, peab olema ka näitleja“. (Thomas Henry Huxley)

Suur tänu näiteringi juhendajale õpetaja Diana Pehkile!