Lauluvõistlus „Lautstark“ eelvoor (06.04.2019)

06.04.2019 toimus Tartus saksakeelse lauluvõistluse „Lautstark“ eelvoor, veidi hiljem ka Tallinnas. See on juba 10. korda, kui Goethe Instituudi poolt ellu kutsutud traditsiooniline lauluvõistlus toob kokku üle kogu Eesti noored saksa keele õppijad, et saksa keeles laulda. Kokku osales eelvoorudes 29 lauluansamblit üle kogu Eesti. Žürii valis välja 15 ansamblit, sealhulgas Põlva Kooli õpilaste ansambli, kes esineb 11. mail finaalkontserdil Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogu suures kontsertsaalis. Meie lauljatega jäädi väga rahule.

Tublid lauljad, kes esindasid meie kooli on 5.d klassi tüdrukud: Seleri Haidak, Anelle Kukk, Rebeca Hiiesalu ja Kertu Viljamaa.

„Olgu püsivus su mootoriks ja lootus kütuseks“. (Harriett Jackson Brown Jr)

Kiitus õpilastele ja suur tänu õpetajatele Tiina Villako ja Ulvi Pern!