Matemaatika olümpiaadi koolivoor (22.01.2020)

22.01.2020 a toimus matemaatika olümpiaadi koolivoor 5.–9. klassidele. Kokku osales 54 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa.

5. klasside tulemused:
I koht Anti Tohva (5.a)
II koht Kristiin Piirsalu (5.e)
3.-4. koht Hannes Hallap (5.b)
3.-4. koht Marit Lõbu (5.d)

Tublid osalejad: Kadi Mandel (5.a), Tanel Laaneväli (5.a), Mirtel Talv (5.a), Simmo Hendrik Sisask (5.a), Tuuli Aksin (5.b), Tristan Leppik (5.b), Liisa Linnus (5.b), Rasmus Villako (5.b) Kristofer-Helander Kuldmets (5.d), Mairo Paabut (5.d), Hanna Triin Soekarusk (5.d), Grete Haavamäe (5.e), Annabel Kolsar (5.e), Simo Gross (5.c), Johanna Oras (5.c), Maarja Oras (5.c).

6. klasside tulemused:
I koht Eliisa Villako (6.d)
II koht Enriko Saan (6.c)
3.-4. koht Els Rahel Parhomenko (6.b)
3.-4. koht Karoliina Ulmand (6.c)

Tublid osalejad: Anne-Mari Rauba (6.b), Helen Pundi (6.b), Elise Marie Int (6.c), Alari Maidla (6.a), Seleri Haidak (6.d).

7. klasside tulemused:
I koht Kirke Karolin Tark (7.a)
II koht Mihkel Linnus (7.b)
III koht Anni Mari Luik (7.a)

Tublid osalejad: Helis Marleen Saare (7.a), Henry Leek (7.a), Egon Jakko Sing (7.a), Ardi Hindrikson (7.a).

8. klasside tulemused:
I koht Anette Maria Soekarusk (8.a)
II koht Kaur Kenk (8.a)
III koht Lilian Hindrikson (8.a)

Tublid osalejad: Richard Uibo (8.a), Krete Jaagund (8.a), Lisbeth Lepp (8.a), Laura Nemvalts (8.a), Deisi Kruustik (8.a).

9. klasside tulemused:
I koht Indrek Nemvalts (9.a)
II koht Sirelin Petersell (9.a)
III koht Maara Parhomenko (9.a)

Tublid osalejad: Leo Martin Pala (9.a), Märt Lillestik (9.a), Jürgen Koosapoeg (9.c), Karoliina Kannik (9.a), Artur Johannes Prangel (9.a), Sten Saar (9.a), Merit Tigas (9.a).

Tublid ja kiired peastarvutajad:

5. klassid: Anti Tohva, Hannes Hallap, Cristelle Juks, Marit Lõbu, Kristiin Piirsalu.
6. klassid: Maribel Gondiu, Karl Kadak, Els Rahel Parhomenko, Agathe Ojasaar , Markkus Kaha.
7. klassid: Ardi Hindrikson, Andero Haidak, Daniel Martin Šott, Karlis Kalk, Isabella Puusepp, Andris Neerot.
8. klassid: Martin Veiko, Marten Tint, Selesty Punga, Oliver Lätt.
9. klassid: Leo-Martin Pala , Mia Kristin Prozes, Daniel Sibul, Kelly-Kaidleen Aasma.

„Teadmised on väärtusetud, kui neid ei rakendata“ (Clifford D. Simak)

Õnnitlused võitjatele ja aitäh kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajad Ene Rattur-Kübar, Deivi Pundonen, Tiiu Miina, Inga Varusk, Kristi Kurg, Age Priimus, Annika Muuga, kes aitasite kaasa olümpiaadi edukale õnnestumisele!
Samuti kuuluvad tänusõnad kooli arendusjuhile Siret Rammulile ja haridustehnoloogile Daily Tensingule, kes osutasid omapoolset abi olümpiaadi läbiviimisel.