Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor (05.02.2020)

05.02.2020 toimus Põlva Gümnaasiumis matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. klassidele. Osales 35 õpilast kaheksast maakonna koolist. Arvestust peeti klasside kaupa. Meie koolist osales 13 õpilast. Seekordsed tulemused olid edukad:

7. klasside arvestuses:
II koht Kirke Karolin Tark (7.a)

Tublid osalejad: Mihkel Linnus (7.b), Anni Mari Luik (7.a), Egon Jakko Sing (7.a), Helis Marleen Saare (7.a).

8. klasside arvestuses:
I koht Lilian Hindrikson (8.a) (kutsutud osalema Tartu Ülikooli huvipäevale 3.04.2020)
III – IV koht Anette Maria Soekarusk (8.a)

Tubli osaleja: Kaur Kenk (8.a).

9. klasside arvestuses:
II koht Leo-Martin Pala (9.a)

Tublid osalejad: Sirelin Petersell (9.a), Maara Parhomenko (9.a), Märt Lillestik (9.a), Jürgen Koosapoeg (9.a).

„Õpilane, keda kunagi ei panda tegema seda, mida ta ei suuda, ei tee kunagi seda, mida suudab“ (John Stuart Mill)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus tublidele osalistele!
Suur tänu õpetajad Deivi Pundonen, Ene Rattur-Kübar, Tiiu Miina, Age Priimus, Annika Muuga, kes olete oma õppetööga panustanud õpilaste matemaatilistesse teadmistesse!