Geograafiaolümpiaadi koolivoor (04.02.2020)

04.02.2020 toimus geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassidele. Kokku osales 36 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa.

7. klassid:
I koht Kirke Karolin Tark (7.a)
II koht Henri Suur (7.a)
III koht Gedlin Jaanus (7.b)

Tublid osalejad: Ines Vaikmäe (7.b), Eliise Pesor (7.b), Isadora-Janett Turba (7.b), Kadri Kamja (7.b), Isabella Puusepp (7.d), Luiisa Marleen Lepp (7.c), Krister Põkk (7.b), Holger Jänes (7.b), Mihkel Linnus (7.b), Kirke Lukki-Lukin (7.b), Karl-Rasmus Suvi (7.b), Markos Käis (7.a), Anni Mari Luik (7.a), Henry Leek (7.a), Renate Krantsiveer (7.c), Rico Kontkar (7.b), Helis Marleen Saare (7.a).

8. klassid:
I koht Karoliina Kets (8.a)
II koht Kaur Kenk (8.a)
III koht Deisi Kruustik (8.a)

Tublid osalejad: Anette Maria Soekarusk (8.a), Merili Nagel (8.a), Sandra Kalling (8.b), Kertu Noormets (8.a).

9. klassid:
I koht Märt Lillestik (9.a)
II koht Artur Johannes Prangel (9.a)
III koht Karoliina Kannik (9.a)

Tublid osalejad: Caroly Viljamaa (9.a), Raiko Ojamaa (9.b), Randel Matthias Lepp (9.d), Rasmus Kärbla (9.b), Jürgen Koosapoeg (9.c), Joosep Podekrat (9.a), Henri Pori (9.c).

„Kõige imelisem on maailma juures see, et ta on tunnetatav“ (Albert Einstein)

Õnnitlused võitjatele ja suur tänu kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajad Katrin Savi ja Annika Viikmaa olümpiaadi ettevalmistamise ja eduka õnnestumise eest!