Õpilasfirmade laat (8.-9.02.2020)

Nädalavahetusel 08.-09.02.2020 Kristiine ja Rocca al Mare keskustes peetud seni suurimal õpilasfirmade laadal, millest võttis osa üle 300 õpilasfirma, tegid noored kokku ligi 20 000 euro suuruse käibe.

Meie kooli minifirma Hepu, mille omanikeks on Annete Pavlov (8.b), Terje Laane (8.b) ja Sandra Kalling (8.b), osales laadal oma tootega, milleks on pisike helkurkotike, mille sees omakorda imeõhukesest materjalist korduvkasutatav kott puuviljade/juurviljade ostmiseks. Firma missiooniks on vähendada kilekottide kasutamist igapäeva poeostudel.

Laadal jagas žürii välja ka erinevaid auhindu. MF Hepu -le omistati TULEVIKU POTENTSIAALI PREEMIA.

„Kogu ärisaladus seisneb selles, et tuleb teada midagi niisugust, mida ei tea keegi teine“. (Aristoteles Onassis)

Kiitus minifirma omanikele ja suur tänu nende juhendajale õpetaja Kaia Tamm!