Matemaatikaviktoriin „NUPUTA 2022″ (31.03.2022)

31.03.2022 toimus Räpina Ühisgümnaasiumis matemaatikaviktoriin „NUPUTA 2022“ piirkonnavoor 4.-7. klassidele. Kokku osales 24 võistkonda 82 õpilasega seitsmest maakonna koolist. Meie koolist osales 21 õpilast.
Arvestust peeti 4. klasside peastarvutamises ja võistkondlikus arvestuses 4.-7. klassidele.

4. klasside peastarvutamine:
II-III koht Mathias Gregory Kõllamägi (4.d)

Tublid peastarvutajad: Loviise Kurusk  (4.d), Marvin Mahla (4.b), Brita Truus (4.b), Bert-Jepe Vähi (4.d), Ruudi Kattai (4.c).

4. klasside võistkondlikus arvestuses (kolmeliikmelised võistkonnad):
Tublid võistkonnad olid:
Põlva Kool (II) – Bert-Jepe Vähi (4.d), Mathias Gregory Kõllamägi (4.d), Loviise Kurusk (4.d)
Põlva Kool (II) – Ruudi Kattai (4.c), Marvin Mahla (4.b), Brita Truus (4.b)

5.-6. klasside võistkondlikus arvestuses (neljaliikmelised võistkonnad):
II koht Põlva Kool (II) – Erik Lutsar (6.d), Grete Kuldmets (6.a), Ott Nuuma (5.c), Magnus Pala (5.c)

Tublid võistkonnad olid:
Põlva Kool (I) – Erik Jaakmees (6,c), Berit Vasser (6.d), Kirke Jaakmees (5.c), Gertrud Kolsar (5.c)
Põlva Kool (III) – Samuel Linnus (6.c), Karel Kets (6.b), Birgit Birnbaum (5.d), Manivald Jakobson (5.a)

7. klasside võistkondlikus arvestuses (kolmeliikmelised võistkonnad):
I koht Põlva Kool – Marit Lõbu (7.a), Kristiin Piirsalu (7.a), Rasmus Villako (7.a)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõikidele eduka osavõtu eest!

„Ajalooraamatud teevad targaks, luule vaimukaks, matemaatika nutikaks, loodusfilosoofia põhjalikuks, loogika ja kõnekunst osavaks väitlejaks“ (Francis Bacon)

Aitäh õpetajad Kersti Kõiv, Raina Uibo, Kaire Palo, Inga Varusk, Deivi Pundonen, Kristi Kurg, Annika Muuga, Tiiu Miina ja Age Priimus!