Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 6.-9. klassidele (25.03.2022)

25.03.2022 toimus bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 6.-9. klassidele. Olümpiaad viidi läbi Tartu Ülikooli Moodle´i keskkonnas. Kokku osales 39 õpilast maakonna kaheksast koolist. Olümpiaadi tulemusi arvestati kahes vanuserühmas: 6.-7. klassid ja 8.-9. klassid. Meie koolist osales 18 õpilast.

6.-7. klasside arvestuses:
I koht Laura Lanno (6.c)

Tublid osalejad: Anti Tohva (7.a), Johanna Oras (7.b), Kotred Paide (7.a), Mairo Paabut (7.b), Mihkel Padar (6.b), Joonas Leis (7.b).

8.-9. klasside arvestuses:
I koht Henri Suur (9.a)
III koht Kirke Karolin Tark (9.a)

Tublid osalejad: Eliise Pesor (9.b), Mihkel Linnus (9.b), Karl-Rasmus Suvi (9.b), Samuel Hakk (9a.), Getter Lepland (8.a), Merlis Musting (8.a), Alari Maidla (8.a).

8. klasside arvestuses:
II koht  Eliisa Villako (8.a)
III koht David Richard Randmäe (8.b)

„Nooruses me õpime, vanaduses mõistame“ (Marie von Ebner-Eschenbach)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajad Urve Lehestik, Annika Viikmaa, Bianka Pihla ja Karl Tammiste!