Etluskonkurss „Tahan Sulle öelda…“ (19.03.2022)

19.03.2022 toimus Põlva Koolis 21. maakondlik etluskonkurss „Tahan Sulle öelda…“. Osa võttis 12 etlejat kahest Põlvamaa koolist. Arvestust peeti kolmes vanuseastmes – noorem vanuseaste (4.-6. klass), keskmine vanuseaste (7.-9. klass) ja vanem vanuseaste (10.-12. klass). Iga etleja pidi esitama ühe luuletuse ja ühe proosapala.

Õpilasi tunnustas žürii koosseisus: Külli Volmer, Viive Rätsep ja Renate Krantsiver (Põlva Kooli 9.c kl. õpilane).
Etluskonkurssi toetas Põlvamaa Omavalitsuste Liit ja Põlva Kool.

Meie koolist osales 11 õpilast, nendest tunnistati parimateks:

Nooremas vanuseastmes:
Laureaadi tiitel Pärtel Gross (5.b), esindab Põlvamaad õpilasetlejate riigikonkursil.

Keskmises vanuseastmes:
Laureaadi tiitel Kadri Kamja (9.b), esindab Põlvamaad õpilasetlejate riigikonkursil.

Põlva Kooli raamatukogu eripreemia pälvis Karl Kintsiraud (5.d).

Tublid esinejad: Lev Liubchenko (5.b), Berit Vasser (6.d), Raimond Änilane (7.b), Miiron Olle (7.b), Sirelin Käo (7.b), Liisa Linnus (7.b), Kristiin Piirsalu (7.a), Isadora-Janett Turba (9.b).

„Edu tähendab teha tavalisi asju erakordselt hästi“. (Jim Rohn)

Palju õnne laureaatidele! Kiitus kõigile tublidele osalejatele!
Suur tänu emakeeleõpetajad Merili Ermel, Maia Punak, Imbi Vent, Maarika Asi-Lang.
Etluskonkursi „Tahan Sulle öelda…“ eestvedajaks ja projektijuhiks oli Anne Ojaste Põlva Kooli raamatukogujuhataja. Tänu tehtu eest ja jõudu traditsiooni jätkamisel!