Õpilasetlejate riigikonkurss (01.04.2022)

01.04.2022 toimus Õpilasetlejate riigikonkurss Sõmeru Keskusehoones, Lääne-Virumaal. Osalesid Järvamaa, Lääne-Virumaa, Tallinn, Jõgevamaa, Saaremaa, Harjumaa, Võrumaa, Põlvamaa, Tartu ja Tartumaa. Osalejad esitasid vabalt valitud luuletuse ja proosa katkendi. Kolmes vanuseastmes esitas oma luuletuse ja proosa katkendi 35 noort. Õpilasetlejate riigikonkurss toimus juba 31. korda, mille korraldas Eesti Harrastusteatrite Liit ja Sõmeru Põhikool.

Parimad etlejad kuulutas välja žürii, mille koosseisu kuulusid Anneli Rahkema, Silja Miks ja Urmas Lennuk. Meie koolist osales kaks õpilast.

Eripreemia sai KADRI KAMJA (9.b).

Lisaks Kadrile osales riigikonkursil tublilt PÄRTEL GROSS (5.b).

„Hea algus on pool võitu“ (Aristoteles)

Palju õnne!
Aitäh emakeele õpetajad Maia Punak ja Merili Ermel õpilaste juhendamise ja õpetamise eest!