Matemaatikaviktoriin „NUPUTA 2023“ (30.03.2023)

30.03.2023 toimus Räpina Ühisgümnaasiumis matemaatikaviktoriin „NUPUTA 2023“ piirkonnavoor 4.-7. klassidele. Kokku osales 21 võistkonda 70 õpilasega seitsmest maakonna koolist. Meie koolist osales 20 õpilast.
Arvestust peeti 4. klasside peastarvutamises ja võistkondlikus arvestuses 4.-7. klassidele.

4. klasside peastarvutamine:
I koht Bert Luts (4.d)
II-IV koht Ott Kaspar Kahre (4.d)
II-IV koht Karmen Lõbu (4.d)

Tublid peastarvutajad olid: Robin Paalman (4.a), Karl Martin Jaaska (4.a), Laura Kade (4.b), Matilda Nuuma (4.c), Nikas Liubchenko (4.c), Andri Hindrikson (4.e).

4. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised):
I koht Põlva Kool (III): Matilda Nuuma (4.c), Nikas Liubchenko (4.c), Andri Hindrikson (4.e).
II koht Põlva Kool (I): Bert Luts (4.d), Ott Kaspar Kahre (4.d), Karmen Lõbu (4.d).

Tubli võistkond oli:
Põlva Kool (II): Laura Kade (4.b), Karl Martin Jaaska (4.a), Robin Paalman (4.a).

5.-6. klasside võistkondlik arvestus (neljaliikmelised):
III koht Põlva Kool (I): Isabel Amelii Valli (6.a), Manivald Jakobson (6.a), Artur Leppik (5.a), Marvin Mahla (5.b).

Tubli võistkond oli:
Põlva Kool (II): Helena Hakk (6.c), Kätriin Kurvits (5.d), Mirell Kattai (5.d), Karl Kintsiraud (6.d).

7. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised):
II-III koht Põlva Kool: Berit Vasser (7.a), Johannes Kübar (7.a), Markkus Meelis Kokkmaa (7.a).

„Igas teaduses on niipalju tõde, kuipalju seal on matemaatikat“ (Immanuel Kant)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõikidele eduka osavõtu eest!
Aitäh õpetajad Ülle Rull, Annika Uibo, Elina Keerpalu, Kristi Mäeots, Kristi Kurg, Ene Rattur-Kübar, Annika Muuga, Deivi Pundonen ja Age Priimus võistlusele kaasaaitamise ja toetamise eest!