Matemaatikaviktoriin „NUPUTA 2024“ (30.11.2023)

30.11.2023 toimus Räpina Ühisgümnaasiumis matemaatikaviktoriin „NUPUTA 2024“ piirkonnavoor 4.-7. klassidele. Osales kokku 21 võistkonda 71 õpilasega viiest maakonna koolist. Meie koolist osales 23 õpilast.
Arvestust peeti 4. klasside peastarvutamises ja võistkondlikus arvestuses 4.-7. klassidele.

4. klasside peastarvutamine:
I koht Kaisa Ojasoo (4.a)
III – IV koht Steven Musting (4.b)

Tublid peastarvutajad: Kenneth Hani (4.a), Arth Markus Kottise (4.a), Maribel Lepp (4.b), Kalju Järv (4.b), Getter Koitsaar (4.c), Kaur Lõbu (4.c), Mairiin Rattus (4.c).

4. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised):

I koht Põlva Kool (I) võistkond: Kaisa Ojasoo (4.a), Kenneth Hani (4.a), Arth Markus Kottisse (4.a).
III koht Põlva Kool (III) võistkond: Getter Koitsaar (4.c), Mairiin Rattus (4.c), Kaur Lõbu (4.c).

Tublilt esines ka Põlva Kooli (II) võistkond: Maribel Lepp (4.b), Kalju Järv (4.b), Steven Musting (4.b).

5.-6. klasside võistkondlik arvestus (neljaliikmelised):
II koht Põlva Kool (II) võistkond: Karl Oskar Martin (5.a), Karl Trumsi (5.a), Marvin Mahla (6.b), Artur Leppik (6.a).

Tubli võistkond: Põlva Kooli (I) võistkond – Bert Luts (5.c), Matilda Nuuma (5.b), Kerret Matto (6.c), Mirell Kattai (6.d).

7. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised):
I koht Põlva Kool (I) võistkond: Magnus Pala (7.a), Pärtel Gross (7.a), Isabel Amelii Valli (7.a).

Tubli võistkond: Põlva Kooli (II) võistkond – Markel Nemvalts (7.a), Karl Kintsiraud (7.a), Kristofer Mandel (7.a).

„Igas teaduses on niipalju tõde, kuipalju seal on matemaatikat“ (Immanuel Kant)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõikidele eduka osavõtu eest!
Aitäh õpetajad Sille Malvik, Eha Kraav, Piia Liblik, Annika Muuga, Ene Rattur-Kübar, Kristi Kurg, Deivi Pundonen võistlusele kaasaaitamise ja toetamise eest!