Noore looduskaitsja märk

Noore looduskaitsja märgiga tunnustatakse noore, kuni 26-aastase aktiivse looduskaitsja tegevust. Märk antakse isikule, kes on eriliselt silma paistnud loodushoiu alal, saavutanud häid tulemusi loodushariduse konkursil või aidanud kaasa loodusteemalise ürituse korraldamisele. Aastas antakse välja kuni 30 noore looduskaitsja märki.

Tänavusel maailma keskkonnapäeval (05.06.20) kuulutas keskkonnaminister Rene Kokk välja keskkonnasõbralike haridustegude konkursi Keskkonnakäpp võitjad ning noore looduskaitsja märgi saajad. Noore looduskaitsja märgi laureaadiks osutus teiste hulgas ka Põlva Kooli õpilane Katleen Schmeiman (9.b).

Keskkonnakäpa laureaadid valiti sel aastal välja 49 kandidaadi seast. Kandideerida sai neljas kategoorias:  

  • Tubli tegutseja 2020
  • Tark tarbija 2020
  • Õnnelik õppija 2020
  • Kogukonna kaasaja 2020

Keskkonnakäpa konkursi kategoorias „TUBLI TEGUTSEJA 2020“ oli õpetajate arvestuses võitja meie kooli õpetaja Urve Lehestik.

„Loodus on andnud inimesele ühe keele, aga kaks kõrva, see on selleks, et me kuulaksime teisi kaks korda nii palju, kui ise räägime“ (Epiktetos)

Palju õnne!