NUPUTA 2018 piirkonnavoor (01.02.2018)

01.02.2018 toimus matemaatika-alane võistlus Nuputa 2018 piirkonnavoor 4.–7. klassidele. Osales seitse maakonna kooli 87 õpilasega. Meie koolist võistles 26 õpilast. Arvestust peeti 4. klasside peastarvutamises ja võistkondlik arvestus 4.–7. klassidele. Tulemused:

4. klasside peastarvutamine:
III koht Aron Oberg 4a
Tublid arvutajad: Eliisa Villako, Anne-Mari Rauba, Elise Marie Int, Marko Järveots, Karl-Markus Vool, Oliver Jagomäe, Romer Bostan, Enriko Saan, Andra Niinepuu, Indrek Hiieste, Els Rahel Parhomenko.

4. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised võistkonnad)
Tublid võistkonnad olid:
Põlva Kool (b): Oliver Jagomäe, Anne-Mari Rauba, Els Rahel Parhomenko
Põlva Kool (c): Enriko Saan, Elise Marie Int, Marko Järveots
Põlva Kool (d): Karl-Markus Vool, Indrek Hiieste, Eliisa Villako
Põlva Kool (a): Romer Bostan, Andra Niinepuu, Aron Oberg

5.–6. klasside võistkondlik arvestus (neljaliikmelised võistkonnad)
I koht Põlva Kool (II): August Jakobson, Mihkel Linnus, Kaur Kenk, Lilian Hindrikson
II koht Põlva Kool (I): Helis Marleen Saare, Isabella Puusepp, Mona Jõema, Anette Maria Soekarusk

7. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised võistkonnad)
Tublid võistkonnad olid:
Põlva Kool (II): Märt Lillestik, Karl Oliver Kurusk, Indrek Nemvalts
Põlva Kool (I): Jürgen Koosapoeg, Emily Vinne, Merit Tigas

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõikidele eduka osavõtu eest!

„Ajalooraamatud teevad targaks, luule vaimukaks, matemaatika nutikaks, loodusfilosoofia põhjalikuks, loogika ja kõnekunst osavaks väitlejaks“ (Francis Bacon)

Aitäh õpetajad Ester Kalder, Maili Kaupmees, Kaire Palo, Tiina Vasser, Inga Varusk, Deivi Pundonen, Age Priimus ja Tiiu Miina võistlusele kaasaaitamise ja toetamise eest!