Õpilasfirmade laat (08.12.2018)

Põlva Kooli õpilas minifirmad „MeeIlu“ ja „Kristallselge 2“ olid Pärnu õpilasfirmade laadal tublid!

08.12.2018 toimus Pärnu Keskuses õpilaste poolt korraldatud laadapäev „Pärnumaa jõulud 2018“, mis oli arvult juba üheteistkümnes. Kokku oli kohal 54 õpilasfirmat. Põlva maakonnast oli esindatud Põlva Kool, Põlva Gümnaasium ja Värska Gümnaasium. Meie koolist osales kaks minifirmat „MeeIlu“ ja „Kristallselge 2“.

Oma hea müügikorralduse ja esitlusega omistati minifirmale „MeeIlu“ „Suurima läbimüügiga minifirmatiitel“.
„MeeIlu“ osanikud on: Katleen Šchmeiman (8.b), EevaPeršin (8.c), Getter Miida Kask (8.c), Merit Tigas (8.a).

Kooli teisele minifirmale „Kristallselge 2“ omistati„Pärnu Keskuse eripreemia“.
Minifirmas osalevad: Kristella Nupp (9.c), Karoliina Musting(9.c), Lisette Johanson (9.d).

„Mündid ei saja taevast alla, need tuleb teenida maa peal“ (Margaret Thatcher)

Kiitus minifirmade liikmetele ja suur tänu nende juhendajale õpetaja Kaia Tammele!