Poiste-solistide piirkondlik lauluvõistlus (23.-24.03.2019)

23.–24.03.2019 toimus poiste-solistide piirkondlik lauluvõistlus Tartus.
Eesti Meestelaulu Selts korraldas 2019. a kevadel juba üheteistkümnendat korda üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise, mille eesmärgiks on edendada poistelaulu, anda osalejatele enese avastamise rõõmu ja saada uusi kogemusi. Maakondlikel lauluvõistlustel osales kokku 634 lauljat.
Märtsikuu kahel nädalavahetusel, toimusid võistulaulmise piirkondlikud vahevoorud, kus lõppkontserdi ehk finaali kohtade eest laulsid võistu 233 laulupoissi alates 5 eluaastast kuni 20 aastaste noormeesteni. 
Meie maakonnast võistlesid 12 õpilast, sealhulgas meie kooli õpilased Devon Kuur (3.a) ja Marvin Mahla (1.e).

Eripreemia pälvis Marvin Mahla kelle juhendajaks on muusikaõpetaja Eda Heinaste.

Palju õnne võitjale ja kiitus Devonile vapra ja julge esinemise eest!
Aitäh õpetajatele Eda Einastele ja Mare Urbanile õpilaste tulemusliku juhendamise eest!