Põlva Kooli mudilaskoori laulupeo ülevaatus (16.04.2019)

16.04.2019 toimus Põlvamaa mudilaskooride proov ja laulupeo repertuaari ettelaulmine.
Põlvamaalt pürgis laulupeole 3 koori – Räpina Ühisgümnaasiumi, Viluste Põhikooli ja Põlva Kooli mudilaskoor. Ettelaulmisele tulnud laulud otsustas loos. Iga koor laulis ette kaks laulu. Koore hindas kaks juubelipeo juhti-dirigenti, Anneli Traks ja Vilve Maide. Hindamine käis 10-palli süsteemis. Meie koor sai 9,0 palli ja kindlustas tee laulupeole. Kooris laulab 48 laululast.
Liisa Avikson (2.c), Birgit Birnbaum (2.d), Ode- Eliisabet Elias (3.e), Helena Hakk (2.c), Kirke Jaakmees (2.c), Kerili Jahu (2.c), Vanessa Järv (2.c), Kendra Kallastu (2.c), Liisa Kannik (3.e), Anett Klade (2.b), Lovisa-Maria Koit (3.e), Kertu Kõllamägi (3.b), Gertrud Kolsar (2.c), Aveelia Kommer (3.d), Mia Konks (2.e), Mari-Elle Kont (2.c), Laura Kosk (2.c), Merilin Laanjõe (3.b), Stella Lang (2.b), Laura Lanno (3.c), Laura Lepistu (3.e), Kirke Lepp (3.b), Eliise Leppik (4.b), Anna Leppmets (2.d), Emma Liblik (2.c), Nele Marii Lihtsa (2.b), Kristelle Mangelsoo (3.c), Lisette Mõtsar (2.b), Ronja Mikson (2.e), Ly Anette Musting (3.d), Luisa Nõmmik (3.b), Kaisa Noormets (2.d), Nele-Liis Oimet (2.b), Katariina Olesk (4.b), Johanna Ootsing (3.e), Kertu Lilian Oper (2.d), Hanna- Liisa Paidre (2.d), Heili Parts (2.c), Anete Luts (2.e), Anne-Mari Rauba (5.b), Maarja Sirendi (3.c), Elis Britta Soekarusk (2.e), Anette-Riin Paidra (2.e), Liis Marii Vaher (3.b), Anette Vaino (5.b), Berit Vasser (3.d), Kertlin Veldermann (4.f), Maris Vijand (3.c).

„Meile tundub, et me mõistame laulude sõnu, aga neid uskuma või mitte uskuma paneb meid viis“ (Carlos Ruiz Zafón)

Kiitus kõikidele lauljatele ja edukat esinemist laulupeol. Suur tänu lauluõpetaja Eda Heinaste, kelle juhtimise ja õpetuse all on meie kooli koor jõudnud juubelilaulupeole!