Põlvamaa koolide 4.-5. kl rahvastepalli MV (8.11.2018)

8.11.2018 toimusid Põlvamaa koolide 4.-5. klasside tüdrukute ja poiste rahvastepalli meistrivõistlused Mesikäpa Hallis. Põlva Koolist osales kaks poiste ja kaks tüdrukute võistkonda.

Tüdrukute tulemused
Põlva Kooli tüdrukute I võistkond saavutas I koha. Võistkonnas mängisid: Anette Vaino, Anne-Mari Rauba, Els Rahel Parhomenko, Helen Pundi, Getter Lepland, Angelika Lentsius, Eliisa Villako, Seleri Haidak.

Põlva Kool II võistkond sai 5. koha. Võistkonnas mängisid: Tuuli Aksin, Eliise Leppik, Loviisa Ly Puri, Simone Säinast, Susanna Johanson, Veronika Reedi, Natali Antonov, Andra Niinepuu.

Poiste tulemused
Poisid saavutasid II koha. Võistkonnas mängisid: Jass Einassoo, Karel Kangro, Hardi Soidla, Aron Oberg, Marko Järveots, Kerd Kaspar Ivask, Kermo Kuklase, Karl Kadak.

Poiste II võistkond sai 4. koha. Võistkonnas mängisid: Markus Mäeots, Alfred Rinne, Egert Sing, Gervin Vissov, Rasmus Kütt, Oskar Härmits, Kerdo Roodes, Sander Raud.

Palju õnne!
Suur tänu osalejatele ja õpetajatele Maret Puna, Ulvi Musting, Juta Saan, Valeri Zlatin, Henri Sillaste, Toomas Kivend ja Aivar Haan.