Põlvamaa Kooliteatrite Teatripäev (22.03.2018)

22.03.2018 toimus Johannese Koolis Rosmal Põlvamaa Kooliteatrite Teatripäev. Maakonnast osales kokku seitse näitetruppi. Meie kooli esindas 4.c klassi näitering.

Võidukas tulemus:
4c klassi näitering saavutas laureaadi tiitli ja esindab Põlvamaad Algklasside Kooliteatrite Riigifestivalil 11.–12. mail Tartumaal Rõngus etendusega “Okasroosikese mäng”. Lisaks laureaadi tiitlile omistati Helle-Mai Ojamaale parima naisosatäitja tiitel.

Tublid näitlejad olid: Krisette Anajev, Elise Marie Int, Kristel Juhkason, Gertrud Jänes, Inger Kateriine Lang, Rando Lutsar, Helle – Mai Ojamaa, Agathe Ojasaar, Kelli Pala, Laura Plakso, Merlin Raudkett, Enriko Saan, Nele Liis Tamm, Laura-Liis Vakk, Gerda Vares, Kristina Verev, Laura Helena Lillmann, Sten-Marten Sõrmus.

„Kui tahad saavutada midagi suurt, siis pead alustama väikesest“ (J. Hebel)

Õnnitlus laureaatidele ja suur tänu õpilaste juhendajale õpetaja Diana Pehk!