Raamatukogude aasta on avatud!

Raamatukogude teema-aasta avati samaaegselt 12. jaanuaril võimalikult paljudes raamatukogudes ja koolides enimlaenutatud Eesti autori teose üleriigilise ettelugemisega. Lasteraamatutest oli selleks Piret Raua „Tobias ja teine b”, mida laenutati 2021. aastal rahvaraamatukogudest 4335 korda.

Põlva Kooli Kesk 25 õppehoones lugesid kooliraadios katkendi Piret Raua lasteraamatust  ette Kadri Kamja 9.b, Miiron Olle 7.b ja Raimond Änilane 7.b, õpilasi juhendas eesti keele ja kirjanduse õpetaja Maia Punak. Kadri, Miironi ja Raimondi ettelugemine kõlas ka Kaguraadios. Kuula siit.

Algklassilastele pani huvijuht Diana Pehk koos 4. klassi draamaõppe lastega kokku toreda video, mida õpilased klassides koos vaatasid. Videos luges Piret Raua raamatut ette Emili Kaskla 4.b klassist. Vaata videot siit.

Aitäh kõikidele asjaosalistele – ettelugejatele ja juhendajatele!

Toredat raamatukogude aastat!