Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 5.-9. klassidele (15.-21.12.2021)

15.12, 20.12 ja 21.12.2021 a toimus matemaatikaolümpiaadi koolivoorud 5.-9. klassidele. Kokku osales 87 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa. Tulemused klasside arvestuses:

5. klasside arvestuses:
I-II koht Manivald Jakobson (5.a)
I-II koht Magnus Pala 5.c
III koht Gertrud Kolsar (5.c)

Tublid osalejad: Liisa Kaljuvee (5.a), Pärtel Gross (5.b), Lev Liubchenko (5.b), Katriin Pikk (5.b), Ott Nuuma (5.c), Liisa Avikson (5.c), Andreas Suvi (5.c), Birgit Birnbaum (5.d), Robin Kahre (5.d), Karl Kintsiraud (5.d), Markel Nemvalts (5.e), Romet Vool (5.e), Marten Raud (5.e), Mia Tuuling (5.e).

6. klasside arvestuses:
I koht Tim-Samuel Hõbemägi (6.a)
II koht Berit Vasser (6.d)
III koht Ruudi Tobreluts (6.b)

Tublid osalejad: Grete Kuldmets (6.a), Karel Kets (6.b), Johannes Kübar (6.b), Mihkel Padar (6.b), Renno Henno (6.b), Maris Haidak (6.b), Samuel Linnus (6.c), Erik Jaakmees (6.e).

7. klasside arvestuses:
I-II koht Tristan Leppik (7.a)
I-II koht Marit Lõbu (7.a)
III koht Rasmus Villako (7.a)

Tublid osalejad: Annabel Kolsar (7.a), Maarja Oras (7.a), Kristiin Piirsalu (7.a), Simo Gross (7.a), Hannes Hallap (7.a), Andri Luts (7.a), Tanel Laaneväli (7.a), Keno-Raul Lutsar (7.a), Simo Hendrik Sisask (7.a), Mihkel Haidak (7.a), Veronika Reedi (7.a), Sten Marten Külv (7.a), Kristofer Pundonen (7.a), Greete Haavamäe (7.a), Triin Neeno (7.a),  Susanna Johanson (7.a), Kotred Paide (7.a), Anti Tohva (7.a), Hanna-Lisette Sellis (7.a), Kerdo Roodes (7.b).

8. klasside arvestuses:
I koht Eliisa Villako (8.a)
II koht Alari Maidla (8.a)
III koht Laura-Liis Vakk (8.a)

Tublid osalejad: Kertu Vija (8.a), Seleri Haidak (8.a), Kristina Verev (8.a), Getter Lepland (8.a), Anne-Mari Rauba (8.a), Aron Oberg (8.a), Agathe Ojasaar (8.a), Enriko Saan (8.a), Krisette Anajev (8.a), Merlis Musting (8.a), Elise Marie Int (8.a), Karl Kadak (8.a), Rebeca Hiiesalu (8.a), Marko Järveots (8.a), Helen Pundi (8.a).

9. klasside arvestuses:
I koht Ardi Hindrikson (9.a)
II koht Johan Markus Härmits (9.a)
III koht Mihkel Linnus (9b)

Tublid osalejad: Samuel Hakk (9.a), Krislin Jaagund (9.a), Marion Jõema (9.a), Liis Keerberg (9.a), Henry Leek (9.a), Anni Mari Luik (9.a), Hardi Luts (9.a), Annaliisa Madisson (9.a), Reigo Raudsepp (9.a), Helis Marleen Saare (9.a), Egon Jakko Sing (9.a), Henri Suur (9.a), Kirke Karolin Tark (9.a), Reenika Reedi (9.a), Eliis Sillaste (9.a).

„Suurim võitudest on eneseületamine“ (Platon)

Õnnitlused võitjatele ja tänusõnad kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajad Ene Rattur-Kübar, Deivi Pundonen, Tiiu Miina, Inga Varusk, Kristi Kurg, Age Priimus, Annika Muuga, kes aitasite kaasa olümpiaadi edukale õnnestumisele!