Rahatarkuse viktoriin (03.06.2021)

Eesti taasiseseisvumise 30 aastapäeva eel viidi 03. juunil 2021 läbi üle-eestiline Rahatarkuse online viktoriin. Küsimusi oli 17 ja koguda sai max 31 punkti. Viktoriin oli internetipõhine, kus 4.-6. klassi õpilastel tuli 45 minuti jooksul rakendada oma teadmisi, arvutamise oskust ja näpuosavust, et internetist õigete märksõnade abil vastuseid leida. Kokku osales viktoriinil 525 õpilast 35 koolist üle Eesti, sh viiest vene õppekeelega koolist.

Meie koolist osales 17 õpilast.

Parim tulemus:
III-IV koht Marit Lõbu (6.d)

Tublid osalejad: Tristan Leppik (6.b), Annabel Kolsar (6.e), Kevin Piir (6.b), Liisa Linnus (6.b), Tuuli Aksin (6.b), Simo Gross (6.c), Heili Meribeth Rau (6.g), Anti Tohva (6.a), Allan Altosaar (6.g), Lauri Arulep (6.g), Katariina Olesk (6.b), Hanna Triin Soekarusk (6.d), Fredy Samulin (6.g), Ron Jakob Pruss (6.b), Eliise Leppik (6.b), Jane Soo (6.g).

Eduka osalemise eest Eesti Riigikantselei poolt ellu kutsutud Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäevale pühendatud noorteprojekti rahatarkuse viktoriinil „Olen rahatark“, kutsub peaminister Kaja Kallas Mariti koos ühe lapsevanemaga ja õpetaja Kaia Tamme tunnustamisüritusele Tallinna Stenbocki maja aeda 7. juulil 2021, kell 13.00.

Lisaks kingib Riigikantselei 50 tublimale õpilasele, KELLE HULGAS ON JÄRGMISED PÕLVA KOOLI ÕPILASED: Marit Lõbu, Tristan Leppik, Annabel Kolsar, Kevin Piir, Liisa Linnus, koos ühe lapsevanemaga pääsmed 20. augustil 2021 Tallinna Lauluväljakul toimuvale juubeliaasta suursündmusele Öölaulupeole.

„Suurteks tegudeks on vaja väsimatut järjekindlus“ (Voltaire)

PALJU ÕNNE MARITILE ja aitäh kõigile osalenutele! Aitäh õpetaja Kaia Tamm!