RMK metsaviktoriin 2023

metsaviktoriin oli mõeldud abiks õpetajatele loodusainete õpetamisel ja pakkumaks õpilastele huvitavat ning mitmekesist õppematerjali.
Kokku otsisid ja leidsid 2023. aastal metsaviktoriini küsimustele vastuseid õpilased 986 klassist, kokku 239 koolist üle Eesti. Tulemused said kirja 10780 õpilast. Viktoriin oli vastamiseks avatud 20. märtsist kuni 18. aprillini. Põlva Koolist osales 52 õpilast.

Kooli parimad: Remi Peedomaa (2.c), Niklas Kuzemko (6.e), Tanel Liloson (2.c), Birgit Birnbaum (6.d).

Tublid osalejad:
2.c klassist:
Kris-Sten Tsvetkov, Timor Palo, Ronald Viitkin, Mirell Pedajas, Adeele Järvela, Sandra Juks, Simo Pikk, Raido Vaikmäe, Roben Tint, Mirtel Mangelsoo, Arabella Niinepuu, Cassandra Ojaste, Isabel Hammer, Kristiina Mariliin Pundi;
6.d klassist: Robin Kahre, Lauren Polli, Johanna Vassiljev, Mari Merili Pilliroog, Kaisa Noormets, Helena Herzmann, Kertu Lilian Oper, Anna Leppmets, Martin Mäeots, Hanna-Liisa Paidre;
6.e klassist: Sten Rasmus Mark, Ove-August Palmre, Kristen Eesmaa, Elis Britta Soekarusk, Marten Raud, Markel Nemvalts, Kondor Sillaste, Mia Konks, Anete Luts, Kristin Kanarik, Maria Kahar, Kristofer Rešetov, Grete Liis Traagel, Romet Vool, Lotte-Lisandra Kübe, Anette-Riin Paidra, Ronja Mikson, Oliver Järvela, Silver Järvela;
8.g klassist: Heili Meribeth Rau, Säsili-Sohvi Rein, Lauri Arulepp.

„Metsas on juba kord nii, et see, mis ühest jääb vedelema, on teistele toiduks, aga nende ülejääkidest saavad omakorda söönuks kolmandad. Ja nõnda edasi, kuni saab ära kasutatud viimne kui toiduraas“ (Fred Jüssi)

Kiitus kõikidele osalejatele ja suur tänu õpetajad Ruth Raudsepp, Bianka Pihla, Annika Viikmaa ja Tiia Viilu.