Üleriigiline poiste-solistide võistulaulmine (09.03.2021)

Eesti Meestelaulu Seltsi eestvedamisel toimub taas üleriigiline poiste-solistide võistulaulmine, mis on alati pakkunud suurepäraseid emotsioone, fantastilisi esitusi ning toonud esile uusi talente. Nii nagu traditsiooniks, saab võistulaulmine alguse maakondades toimuvatest eelvoorudest, milledest parimad saavad võimaluse laulda Põhja- või Lõuna-Eesti piirkondlikes voorudes.

Põlvamaa poiste-solistide võistulaulmine sai teoks 09.03.2021 Põlva riigimajas. Zürii vaatas üle 14 laulupoisi veebiesinemised (demod) 7 maakonna koolist.

Lõuna-Eesti piirkondliku vooru said edasi kaks meie kooli solisti:

Marvin Mahla (3.e)
Benor Perlov (3.c)

„Meile tundub, et me mõistame laulude sõnu, aga neid uskuma või mitte uskuma paneb meid viis“. (Carlos Ruiz Zafón)

Õnnitlused võitjatele!
Aitäh õpetaja Eda Heinaste tublide laulupoiste juhendamise eest!