Vabariiklik etlejate konkurss (17.02.2023)

17.02.2023 toimus ülemaaline ilulugejate 32. võistulausumine ehk vabariiklik etlejate konkurss Saaremaal Kuresaare Teatris. Konkurss toimus kolmes vanuseastmes: 4.-6. klass; 7.-9. klass ning 10.-12. klass. Kokku osales 41 õpilasetlejat.

Läinud aasta novembris Põlvas toimunud etluskonkursil “Tahan sulle öelda” valiti Põlvamaad esindama 4.b klassi õpilane Karolin Trumsi. Kõige nooremas vanuseastmes oli üle Eesti kokku 15 õpilasetlejat. Karolin luges katkendit Ellen Niidu luuletusest “Suur maalritöö” ning enda kirjutatud lugu kassist “Elu Mitškiniga”.

Zürii tunnustas Karolini etlemise oma vanuseastme parimaks. Karolin pälvis Grand Prix tiitli.

„Edu tähendab teha tavalisi asju erakordselt hästi“. (Jim Rohn)

Palju õnne võitjale!
Suur tänu Karolini juhendajale õpetaja Elina Keerpalule. Samuti tänusõnad Põlva Kooli raamatukogujuhataja Anne Ojastele, kes aitas kaasa konkursil osalemisele.
Etluskonkursil osalemist toetasid Põlvamaa Omavalitsuste Liit, Põlva Kool.