Veebiviktoriin “Vesi ja kliimamuutused”

https://www.keskkonnaamet.ee/sites/default/files/keskkonnaharidus/wwd2020-special_logo-cmjn_square_english.png

Selle aasta märtsi lõpus Keskkonnaameti poolt korraldatud veebiviktoriinis “Vesi ja kliimamuutused” panid oma teadmised proovile üle 3000 õpilase.

Kõik küsimused olid valikvastustega ja valikus võis olla ka mitu õiget vastust. Seega tuli küsimustele vastamisel olla väga tähelepanelik. Kokku oli võimalik saada 72 punkti 15 küsimuse eest. Nädala jooksul vastas viktoriiniküsimustele 3553 õpilast 156  Eesti koolist. Meie koolist osales 38 õpilast 7. – 9. klassist.

Väga tublid ja edukad osalejad:
Isadora-Janett Turba (7.b) (70 punkti)
Holger Jänes (7.b) (68 punkti)
Katleen Schmeiman (9.b) (68 punkti)
Ines Vaikmäe (7.b) (66 punkti)
Meribel Tuisk (7.b) (66 punkti)
Daniel Martin Šott (7.b) (66 punkti)
Iris Vares (7.b) (66 punkti)

Tublid osalejad: Kirke Karolin Tark (7.a), Kirke Lukki-Lukin (7.b), Lizette Prantsen (7.b), Eliise Pesor (7.b), Gedlin Jaanus (7.b), Lisandra Koppel (7.b), Krister Põkk (7.b), Henri Loeg (7.b), Karl-Rasmus Suvi (7.b), Kadri  Kamja (7.b), Mihkel Linnus (7.b), Kaisa Ilves (7.b), Andero Pikk (7.b), Kristel Kanarik (7.b), Linette Risttee (7.b), Reiko Rattus (7.b), Karlis Kalk (7.b), Heti-Helena Hindrikson (7.b), Merlin Oraste (7.d), Timo Rasmus Tammeorg (8.a), Karoliina Kets (8.a), Kristjan Kaine (8.b), Rasmus Saare (8.b), Andero Hääl (8.b), Sandra Kalling (8.b), Terje Laane (8.b), Anete Pavlov (8.b), Merlin Käo (8.b), Mae Lillo (8.b), Oliver Lätt (8.b), Veronica Järv (9.c)

„Loodus ei riku kunagi oma seadusi“ (Leonardo da Vinci)

Kiitus viktoriinis osalenutele ja aitäh õpetajad Urve Lehestik, Annika Viikmaa ja Bianka Pihla!