VII õpilasfirmade laat (28.11.2020)

28.11.2020 toimus Värska kultuurimajas VII õpilasfirmade laat. Tänavuse aasta laada märksõnaks oli kindlasti “MASKID“. Lisaks tuli pidada kinni 2+2 reeglist ja kõigist teistest nõuetest, mille riik kehtestanud oli.

Kui varasemalt on laat olnud rahvusvaheline, siis sel korral väljastpoolt Eestit osalejaid ei olnud. Kokku osales 23 kodumaist firmat.
Laada eesmärk ei olnud võistlemine, küll aga jagati noortele ettevõtjatele laada lõppedes mitmeid preemiaid. Laadal hindas õpilasfirmasid žürii.

Põlva Koolist osales laadal kaks minifirmat:

• MF Huuleilu – omistati praktilise toote ERIPREEMIA
  • MF Loodusleek – mõjus lummavalt oma imeliste metsateemaliste geelküünaldega. Laada lõpuks olid küünlad müüdud!

Aeg ja harjutamine annavad kokku saavutused“ (Andre Agassi)

Aitäh loomingulistele, toredatele ja töökatele õpilastele ning kindlasti nende vanematele abi ja toetuse eest! Palju õnne ja edu!

Tänusõnad kuuluvad firmade juhendajale õpetaja Kaia Tammele!