Võõrkeelsete e-raamatute konkurss (15.02.2018)

15.02.2018 lõppes Põlvamaa koolide võõrkeelte e-raamatute konkurss. Seekordne teema oli Estonia – my country/ Estland – mein Heimatland. Osalejaid oli viiest maakonna koolist ja konkursile laekus 22 e-raamatut (eelmisel õppeaastal 18).
Kokku esitati 10 saksakeelset, 11 inglisekeelset ja 1 venekeelne töö. Kasutati erinevaid keskkondi nagu bookcreator, issuu, mystorybook, calameo.

Meie kooli väga head tulemused tipnesid saksa keele e-raamatute osas

Eripreemia pälvis 6.klassi ühistööna valminud e-raamat, mille autoriteks on
Mia Järv (6.e), Kerttu Kattai (6.b), Karoline Zolgo (6.a), Joanna Meriina Sulaoja (6.b) ja Katarina Puik (6.b).

Põhikooli astmes:
I koht Sandra Liiv (8.c)
II koht Karolina Musting (8.c)
III koht Salme Rein (8.d)

„Õppida saab ainult seda, mida armastad, õpetaja pole aga mitte see, kes õpetab, vaid ainult see, kellelt õpitakse“  (Johann Wolfgang von Goethe)

Õnnitlused ja kiitus võitjatele!
Aitäh õpetaja Tiina Villako, õpilaste eduka juhendamise ja saksa keele populariseerimise eest!