Võõrkeelte ainenädal (04.-05.11.2020)

04.11.2020 toimus Põlva Koolis võõrkeelte ainenädala raames 5. klassidele individuaalvõistlus „Spelling Bee“, mille käigus selgusid parimad õigekirjutajad ja hääldajad.

I-II koht Berit Vasser (5.d) ja Samuel Linnus (5.c)
III koht Maarja Sirendi (5.c)

Tublid võistlusest osalejad: Renno Henno (5.b); Karel Mattias Kösler (5.c); Kusti Dobias Kongo (5.d); Grete Kuldmets (5.a); Mihkel Padar (5.b); Hendrik Tuul (5.c); Siim Kadak (5.d); Ronja Pastak (5.d) ja Ly Anette Musting (5.d).

Päev hiljem toimus Põlva Koolis võõrkeelte ainenädala raames veel teinegi mõõduvõtmine ja nimelt  7. klasside võistkondlik viktoriin kolme võõrkeele (inglise, saksa ja vene keel) tundmise ja sõnaraamatute kasutamise oskusele.

Parimaks osutus 7.a klassi võistkond: Agathe Ojasaar, Aron Oberg, Egert Land, Anne-Mari Rauba

Tublid  võistkonnad olid:
7.b – Laura Plakso, Merlin Raudkett, Inger Kateriine Lang, Helle-Mai Ojamaa
7.c – Janeli Sallok, Harriet Jürine, Simone Säinast, Regor-Marten Tobonik
7.d – Pilleriin Käo, Miia Kivi, Markus Mäeots, Kerd-Kaspar Ivask

„Keel on rahvuse hing“ (Lev Tolstoi)

Palju õnne võidukatele võõrkeelte tundjatele! Tublid olid kõik osalejad!
Suur tänu ürituste korraldajatele ja abilistele õpetajatele Kaire Hakk, Rael Anijalg, Eve Jaansoo, Siiri Joosep, Ülle Sarapik, Susanna Homuha, Tiina Villako, Lidia Jaaska, Riina Sarapuu, Anne-Liis Tamm ja Laine Kippari.