Bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele (12.01.2024)

TÜ teaduskooli kaasabil toimus 12.01.2024 teaduskooli viktoriinide keskkonnas bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele. Osales 55 õpilast. Arvestust peeti klasside kaupa.

6. klasside arvestuses:
I koht Artur Leppik (6.a)
II koht Brita Truus (6.b)
III koht Elis Padar (6.b)

Tublid osalejad: Tiiu-Liisa Juks (6.c), Jan Johan Mõtsar (6.d), Nette Sadonski (6.d).

7. klasside arvestuses:
I koht Lagle Kenk (7.b)
II koht Pärtel Gross (7.a)
III koht Isabel Amelii Valli (7.a)

Tublid osalejad: Liisa Avikson (7.a), Helena Hakk (7.a), Kirke Jaakmees (7.a), Robin Kahre (7.b), Mia Konks (7.b), Mari-Elle Kont (7.b), Martin Kähr (7.b), Caroly Mölder (7.a), Ott Nuuma (7.a), Magnus Pala (7.a), Katriin Pikk (7.a), Eliine Pille (7.c), Mari Merili Pilliroog (7.a), Rasmus Eric Rose (7.b), Karolin Rosenberg (7.e), Elis Britta Soekarusk (7.b), Andreas Suvi (7.b), Grete Liis Traagel (7.c), Eliise Vaaks (7.c).

8. klasside arvestuses:
I koht Samuel Linnus (8.b)
II koht Berit Vasser (8.a)
III koht Tim-Samuel Hõbemägi (8.a)

Tublid osalejad: Ode-Eliisabet Elias (8.c), Erik Jaakmees (8.a), Kertu Kepp (8.b), Karel Kets (8.a), Markkus Meelis Kokkmaa (8.a), Karmo Kosk (8.b), Grete Kuldmets (8.a), Laura Lepistu (8.b), Mihkel Padar (8.a), Mariliis Sabre (8.b), Kristella Sikamägi (8.b), Ruudi Tobreluts (8.a).

9. klasside arvestuses:
I koht Tristan Leppik (9.a)
II koht Johanna Oras (9.a)
III koht Kristiin Piirsalu (9.a)

Tublid osalejad: Annabel Kolsar (9.a), Oliver Kuldmets (9.b), Joonas Leis (9.b), Marit Lõbu (9.a), Miiron Olle (9.b), Maarja Oras (9.a), Martti Pavlov (9.b), Anti Tohva (9.a), Rasmus Villako (9.a).

„Loodus ei salli nalja, ta on alati tõsine ja vali, tal on alati õigus“. (Johann Wolfgang von Goethe)

Palju õnne võitjatele! Kiitus kõikidele tublidele osalejatele!
Aitäh aineõpetajad Urve Lehestik, Bianka Pihla ja Karl Tammiste, kes on õpilasi innustanud ja toetanud bioloogiaolümpiaadi koolivooruks ettevalmistamisel.