Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor (01.02.2020)

01.02.2020 toimus Põlva Koolis bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 6.-9. klassidele ja gümnaasiumiastmele. Osales kokku 66 õpilast maakonna kümnest koolist (59 põhikooli- ja 7 gümnaasiumiastmes). Olümpiaadi tulemusi arvestati põhikooli osas klasside kaupa. Gümnaasiumiastmes oli eraldi arvestus. Meie koolist osales 30 õpilast.

6. klasside arvestuses:
III koht Elis Rahel Parhomenko (6.b)

Tublid osalejad: Rebeca Hiiesalu (6.d), Getter Lepland (6.b), Anne-Mari Rauba (6.b), Helen Pundi (6.b), Aron Oberg (6.a).

7. klasside arvestuses:
II koht Kirke Karolin Tark (7.a)
III koht Henri Suur (7.a)

Tublid osalejad: Samuel Hakk (7.a) Karl-Rasmus Suvi (7.b), Mihkel Linnus (7.b), Eliise Pesor (7.b), Kirke Lukki-Lukin (7.b), Isadora-Janett Turba (7.b).

8. klasside arvestuses:
I koht Kaur Kenk (8.a)
II koht Lilian Hindrikson (8.a)

Tublid osalejad: Karoliina Kets (8.a), Sandra Kalling (8.b), Anete Pavlov (8.b), Kaspar Karolin (8.b), Selesty Punga (8.b).

9. klasside arvestuses:
II koht Leo-Martin Pala (9.a)
3.-4. koht Maara Parhomenko (9.a)

Tublid osalejad: Katarina Podekrat (9.a), Joosep Podekrat (9.a), Elias Lauri Kaupmees (9.b), Katleen Schmeiman (9.b), Sirelin Petersell (9.a), Karolina Kannik (9.a), Caroly Viljamaa (9.a).

„Nooruses me õpime, vanaduses mõistame“ (Marie von Ebner-Eschenbach)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajad Urve Lehestik, Annika Viikmaa, Bianka Pihla ja Karl Tammiste!