Matemaatikaviktoriin „NUPUTA 2020“ (30.01.2020)

30.01.2020 toimus Räpina Ühisgümnaasiumis matemaatikaviktoriin „NUPUTA 2020“ piirkonnavoor 4.-7. klassidele. Osales kokku 28 võistkonda 94 õpilasega üheksast maakonna koolist. Meie koolist osales 20 õpilast.
Arvestust peeti 4. klasside peastarvutamises ja võistkondlikus arvestuses 4.-7. klassidele.

4. klasside peastarvutamine

Tublid peastarvutajad olid: Tim-Samuel Hõbemägi (4.e), Grete Kuldmets ((4.a), Eerik Lutsar (4.d), Devon Kuur (4.a), Martin Belov (4.d), Karel Mattias Kösler (4.c), Berit Vasser (4.d), Kertu Kepp (4.a), Siim Kadak (4.e).

4. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised)
I koht Põlva Kool (I): Berit Vasser (4.d), Eerik Lutsar (4.d), Martin Belov (4.d).
II koht Põlva Kool (III): Devon Kuur (4.a), Kertu Kepp (4.a), Grete Kuldmets ((4.a).

Tubli võistkond oli:
Põlva Kool (II): Tim-Samuel Hõbemägi (4.e), Siim Kadak (4.e), Karel Mattias Kösler (4.c).

5.-6. klasside võistkondlik arvestus (neljaliikmelised)

Tublid võistkonnad olid:
Põlva Kool (I): Anti Tohva (5.a), Kristiin Piirsalu (5.e), Els Rahel Parhomenko (6.b), Eliisa Villako (6.b).

Põlva Kool (II): Marit Lõbu (5.d), Hannes Hallap (5.b), Enriko Saan (6.c), Karoliina Ulmand (6.c).

7. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised)

Tubli võistkond oli:
Põlva Kool: Egon Jakko Sing (7.a), Anni Mari Luik (7.a), Helis Marleen Saare (7.a).

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõikidele eduka osavõtu eest!

„Ajalooraamatud teevad targaks, luule vaimukaks, matemaatika nutikaks, loodusfilosoofia põhjalikuks, loogika ja kõnekunst osavaks väitlejaks“ (Francis Bacon)

Aitäh õpetajad Eha Kraav, Sille Malvik, Piia Liblik, Anar Ruubel, Ene Rattur-Kübar, Inga Varusk, Deivi Pundonen, Kristi Kurg võistlusele kaasaaitamise ja toetamise eest!