Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (24.02.2020)

24.01.2020 toimus Põlva Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. Osales 95 õpilast maakonna üheksast koolist. Arvestust peeti 5.-9. klassides eraldi ja 7.-8. klassides, 9.-10. klassides ning 11.-12. klassides koos. Meie koolist osales 29 õpilast. Parimad tulemused:

5. klasside arvestuses:
II koht Maarja Oras (5.c)

Tublid osalejad: Tristan Leppik (5.b), Kotred Paide (5.d), Kristiin Piirsalu (5.e), Simo Gross ( 5.c), Grete Haavamäe (5.e), Anti Tohva (5.a), Kadi Mandel (5.a).

6. klasside arvestuses:
II koht Inger Kateriine Lang (6.c)
III koht Els Rahel Parhomenko (6.b)

Tublid osalejad: Helen Pundi (6b), Elise Marie Int (6.c), Maribel Gabriela Gondiu (6.a).

7. klasside arvestuses:
I koht Kirke Karolin Tark (7.a)
II koht Helis Marleen Saare (7.a)
III koht Annaliisa Madisson (7.a)

Tublid osalejad: Rebeka Repp (7.c), Isadora-Janett Turba (7.b), Gedlin Jaanus (7.b).

8. klasside arvestuses:
I koht Lilian Hindrikson (8.b)

Tublid osalejad: Karoliina Kets (8.a), Deisi Kruustik (8.a), Kaspar Karolin (8.b), Sandra Kalling (8.b).

9. klasside arvestuses:
III koht Caroly Viljamaa (9.a)

Tublid osalejad: Maara Parhomenko (9.a), Anna Maria Rõõmus (9.a), Marleen Vasser (9.c), Karmel Juhkason (9.c).

7. – 8. klasside arvestuses:
I koht Lilian Hindrikson (8.b)
II koht Kirke Karolin Tark (7.a)
III koht Helis Marleen Saare (7.a)

9. – 10. klasside arvestuses:
IV koht Caroly Viljamaa (9.a)
V-VI koht Maara Parhomenko (9.a

„Ainult emakeeles üksi võib inimene seesmiselt ehtne olla“ (Jakob Hurt)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõikidele osalejatele!
Suur tänu õpetajatele Viive Rätsep, Imbi Vent, Merili Ermel, Maia Punak, Maarika Asi-Lang, Lea Parder, kes olete õpilasi õpetanud, aidanud ja teadmisi jaganud! Aitäh olümpiaadi läbiviimisele kaasaaitamise eest!